KaaBee schreef: ↑01 aug 2020, 20:46
Denk dat je zelf ook al wel weet dat dit uitstel van executie is.... de agressie van de Lentis kan zich dan op minder vissen richten. Denk dat de vrouw maculipinnis het zwaar gast krijgen
Verstuurd vanaf mijn SM-G960F met Tapatalk
Ja daar heb je misschien ook gelijk in.
Op dit moment wordt de dominante macu man redelijk met rust gelaten door de lentiginosus. Nu maakt hij echter geen keuze voor 1 dame, wat nog meer onrust veroorzaakt, met maar 1 dame in de bak wordt dat misschien beperkt.
De lenti zoekt niet perse de thorren op als ze verstopt zitten, maar doet gewoon haar ding, maar als er dan een macu in haar zichtveld uit de stenen vrij komt zwemmen schiet ze er achteraan. Dat gecombineerd met de dominante maculipinnis man die ook wat loopt te pesten geeft de subdominante macu, vooral de mannen, geen rust.
De dominante man baltst soms met een dame in de linkerhoek en daar liet de lenti ze wel met rust, vandaar dat ik denk dat 1 koppel misschien wel kan werken.
Maar als er een geschikte koper is kunnen eventueel alle 3 de koppels weg, dan voor 90 euro totaal.