Pagina 1 van 2

Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 07 jan 2020, 15:24
door Muronia
Hierbij zal ik me ook even voorstellen. Ik ben Claudia, 39 en sinds 2 dagen hebben mijn dochter en ik weer malawi cichliden in huis. Ik was zelf in het verleden groot liefhebster van deze vissen en ik heb vroeger veel soorten ervan gehouden in verschillende bakken tot 660 liter. Inmiddels is het jaren geleden maar mijn dochter wil al tijden graag een aquarium met visjes en zo kwam het dat ik eens op marktplaats aan het rondgluren was.

Mijn aandacht werd getrokken naar een advertentie. Niet omdat het zo mooi was, maar omdat ik het zo sneu vond. Ik zag een kaal bakje zonder stenen met een x aantal mbuna's. Na overleg met dochter besloten om het leven van deze dieren wat aangenamer te gaan maken en zo hebben we dus sinds 2 dagen het sneue bakje met inhoud hier staan.

Ik heb in eerste instantie de bak van een kleine metamorfose voorzien door stenenstapels erin te leggen zodat ze zich wat prettiger kunnen voelen. En nu.. kunnen we rustig gaan kijken naar een wat grotere maat aquarium voor ze en dan ook meteen de rest van de dingen op orde maken (er ligt in dit bakje grind op de bodem, dat moet in de nieuwe filterzand worden, een achterwand erin, nog meer stenenstapels).

Wij hebben er zin in en we hopen onze nieuwe vriendjes een mooi leven te kunnen gaan geven.

Re: Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 07 jan 2020, 15:50
door PlukB
Welkom! Foto's van het geheel (in een daartoe bestemd topic in de betreffende forumsectie) worden gewaardeerd.

Re: Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 07 jan 2020, 15:59
door tanganyikafreak
Welkom :D

Re: Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 07 jan 2020, 17:33
door minipol
Welkom op het forum

Re: Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 07 jan 2020, 21:00
door edwins
Welkom!

Re: Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 07 jan 2020, 21:12
door AfraJalo
Welkom Malawi liefhebber.

Re: Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 07 jan 2020, 21:20
door gerrit 1967
Welkom

Verstuurd vanaf mijn RNE-L21 met Tapatalk


Re: Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 08 jan 2020, 06:44
door JohnLu
Welkom op het forum

Re: Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 08 jan 2020, 07:33
door Muronia
Bedankt voor het warme welkom! Ik zal eens even kijken hoe en waar ik fotootjes kan droppen op het forum. Afrajalo jouw naam komt mij nog bekend voor van het malawiforum van vroeger, kan dat kloppen? Ik weet alleen niet meer hoe ik daar zelf heette :)

Re: Muronia zegt hallo!

Geplaatst: 08 jan 2020, 07:52
door Coyote
Welkom hier